Şartlar ve Koşullar

Giriş

Bu web sitesinde yazılı Bu Standart Şartlar ve Koşullar, https://www.hazirkase.com adresinde bulunan Hazir Kase web sitemizi kullanımınızı yönetecektir.

Bu Koşullar tamamen uygulanacak ve bu Web Sitesini kullanımınıza etki edecektir. Bu web sitesini kullanarak, burada yazılı tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu Web Sitesi Standart Şartlar ve Koşullarından herhangi birine katılmıyorsanız, bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Şartlar ve Koşullar, Şartlar ve Koşullar Şablonu ve Gizlilik Politikası Oluşturucu yardımıyla hazırlanmıştır .

18 yaşından küçükler veya kişilerin bu Web Sitesini kullanmasına izin verilmemektedir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Sahip olduğunuz içerikler dışında, bu Koşullar uyarınca, Panel Etiket ve / veya lisans verenleri, bu Web Sitesinde yer alan tüm fikri mülkiyet haklarına ve malzemelerine sahiptir.

Yalnızca bu Web Sitesinde bulunan materyali görüntülemek amacıyla sınırlı lisans verilir.

Kısıtlamalar

Özellikle aşağıdakilerin tümü ile kısıtlısınız:

  • Herhangi bir web sitesi materyalinin başka bir medyada yayınlanması;
  • Herhangi bir Web sitesi malzemesinin satılması, alt lisanslanması ve / veya başka bir şekilde ticarileştirilmesi;
  • Herhangi bir Web sitesi materyalinin kamuya açık olarak verilmesi ve / veya gösterilmesi;
  • bu Web Sitesini, bu Web sitesine zarar verecek veya zarar verebilecek şekilde kullanmak;
  • bu Web Sitesini, kullanıcının bu Web sitesine erişimini etkileyecek şekilde kullanma;
  • bu Web Sitesini geçerli yasalara ve düzenlemelere aykırı olarak kullanmak veya herhangi bir şekilde Web Sitesine veya herhangi bir kişi veya işletmeye zarar verebilir;
  • herhangi bir veri madenciliği, veri toplama, veri toplama veya bu Web Sitesi ile ilgili diğer benzer faaliyetlerde bulunmak;
  • Herhangi bir reklam veya pazarlamaya dahil olmak için bu Web Sitesini kullanmak.

Bu Web Sitesinin belirli bölümlerinin sizin tarafınızdan erişmesi sınırlandırılmıştır ve Panel Etiket, bu Web Sitesinin herhangi bir alanına erişimi herhangi bir zamanda, tamamen kendi takdirinize bağlı olarak kısıtlayabilir. Bu Web sitesi için sahip olabileceğiniz herhangi bir kullanıcı kimliği ve şifre gizlidir ve ayrıca gizliliği korumalısınız.

İçeriğiniz

Bu Web Sitesi Standart Şartlar ve Koşullarında, “İçeriğiniz”, bu Web Sitesinde göstermeyi seçtiğiniz tüm ses, video metinleri, resimler veya diğer materyaller anlamına gelir. İçeriğinizi göstererek, Panel Etiket’e, herhangi bir ortamda ve tüm ortamlarda kullanmak, çoğaltmak, uyarlamak, yayınlamak, çevirmek ve dağıtmak için münhasır olmayan, dünya çapında geri alınamaz, alt lisanslanabilir bir lisans verirsiniz.

İçeriğiniz size ait olmalı ve üçüncü tarafların haklarını istila etmemelidir. Panel Etiket, İçeriğinizin herhangi bir bölümünü önceden bildirmeksizin, bu Web Sitesinden kaldırma hakkını saklı tutar.

Kişisel Gizlilik

Lütfen Gizlilik Politikasını okuyun.

Garanti yok

Bu Web Sitesi tüm hatalarda “olduğu gibi” sağlanmıştır ve Panel Etiket, bu Web Sitesine veya bu Web Sitesinde yer alan materyallere ilişkin hiçbir beyan veya garanti vermez. Ayrıca, bu Web sitesinde bulunan hiçbir şey size tavsiye olarak yorumlanmayacaktır.

Sorumluluğun sınırlandırılması

Panel Etiketi, hiçbir şekilde, hiçbir sorumlusu, yöneticisi ve çalışanı, bu Web Sitesini kullanmanızla ilgili olarak ortaya çıkacak herhangi bir şekilde veya söz konusu yükümlülüğün sözleşmede bulunup bulunmadığından sorumlu tutulamaz. Görevlileri, yöneticileri ve çalışanları da dahil olmak üzere Panel Etiket, bu Web Sitesini kullanmanızdan kaynaklanabilecek herhangi bir dolaylı, dolaylı veya özel sorumluluktan sorumlu tutulamaz.

Tazminat

Panel Etiket’i, bu Şartların hükümlerini ihlal etmenizle ilgili olarak doğabilecek her türlü yükümlülük, masraf, talep, işlem sebebi, zarar ve giderlerden ve / veya bunlardan her türlü tazminat talep etmiş olursunuz.

Bölünebilirlik

Bu Şartların herhangi bir hükmünün geçerli herhangi bir yasaya göre geçersiz olduğu tespit edilirse, bu hükümler buradaki diğer hükümleri etkilemeden silinir.

Terimlerin Değişimi

Panel Etiket’in uygun gördüğü şekilde istediği zaman bu Koşulları gözden geçirmesine izin verilir ve bu Web Sitesini kullanarak bu Koşulları düzenli olarak gözden geçirmeniz beklenir.

Görev

Panel Etiket’in, bu Koşullar altındaki hak ve / veya yükümlülüklerini bildirimde bulunmaksızın devretmesine, devretmesine ve alt sözleşmesine izin verilir. Bununla birlikte, bu Şartlar kapsamındaki hak ve / veya yükümlülüklerinizden hiçbirini devretme, devretme veya alt sözleşme yapma izniniz yoktur.

Tüm anlaşma

Bu Koşullar, Panel Etiket ile sizin bu Web Sitesini kullanımınızla ilgili olarak yaptığınız sözleşmenin tamamını teşkil eder ve önceki tüm anlaşma ve anlayışların yerine geçer.

Geçerli Yasa ve Yargı Yetkisi

Bu Şartlar, tr Devletinin yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır ve herhangi bir anlaşmazlığın çözümü için tr’de bulunan devlet mahkemelerinin ve federal mahkemelerin münhasır olmayan yargı yetkisine gireceksiniz.